Střelice

Začátek nové sezóny
V sobotu 5. 11. 2011 se uskutečnil první turnaj GP této sezóny ve Střelicích u Uničova. U hracích stolů se sešlo 43 hráčů a hráček připravených bojovat o dobré umístění v serii GP.
Na turnaj dorazili Libor Habich, Pavel Pelikán, Libor Sita a Jiří Pelikán. Ke staré gardě se připojila skupinka nových posil ve složení Kateřina Klimková, Aneta Sitová a Jakub Fajt.
V turnaji se našim hráčům vedlo jako obvikle výborně. Tomu naznačuje i fakt že Libor Habich  celí turnaj vyhrál ze ztrátou půl bodu. Stal se rovněž nejlépe hrajícím mužem turnaje. V kategorii muži ho doplnili na stupních vítězů jeho týmoví kolegové Pavel Pelikán na druhém místě a Libor Sita na místě třetím. V první desítce kategorii mužů nás doplnil Jiří Pelikán na pěkném sedmém místě. Překvapením turnaje byl skvěle hrající hráč Jakub Fajt, který na svém prvním turnaji uhrál 3,5 bodu. Tim zajistil dúležité body pro Future , které vyhrálo turnaj v kategorii družstev. Určitě nesmíme opomenout naše ženy které rovněž na svém prvním turnaji přispěli klubu dalšími úspěchy. Kateřina Klimková Druhé místo a Aneta Sitová Místo třetí. Součet cenných kovů se zastavil na 2 zlatých, 2 stříbrných a 2 bronzových medajlích. Žádný klub neměl úspěšnost v získání medajlí jako Future.
Turnaj byl provázen soutěživou atmosférou a byl pořadateli kontrolován. Vytknout by se snad dali jen rozhodčí kterých bylo jako šafránu. Důsledek byl takoví že někteří hráču Future museli odpískat i nadstandart a to třeba 6 zápasů. Což nám nedávalo moc k odpočinku, i přesto sme turnaj zvládli a nasadili vysokou laťku jak na stolech tak i v prezentování klubu.
Děkuji všem za vzornou reprezentaci klubu.

Autorem článku je    Libor Sita
.

Nový dokument

Vytvořeno 13.11.2011 09:53:20 | Poslední změna 13.11.2011 09:53:20
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one