Svět šprtce

Turnaj ve Frýdku-Místku

 

28.5. 2011 se ve  Frýdku-Místku uskuteční první turnaj pořádaný naším klubem. Turnaj je pokračováním série "O POHÁR SEVERU" jehož první turnaj se uskutečnil 16.4. 2011 v Ostravě a završí se 18.6. v Dobré.  Zveme všechny příznivce této hry.

 

Turnaj se uskuteční v Sokolu ve Frýdku-Místku. Prezentace bude do 9:00 a turnaj bude zahájen v 9.30.

 

Hrát se bude švýcarským systémem a to v těchto kategoriích:

Muži

Ženy

Junioři

Žáci

 

Občerstvení: Na oběd bude guláš. ( Obědy hlaste nejpozději do 23.5. 2011 ).

Přihlášky zasílejte na email:  Hok-tar@centrum.cz

 

Seznam přihlášených:

 

 1. Jiří Pelikán                                          FUTURE
 2. Pavel Pelikán                                      FUTURE        
 3. Libor Sita                                            FUTURE
 4. Libor Habich                                       FUTURE
 5. Tomáš Elner                                        FUTURE
 6. Josef Bohdálek                                   FUTURE
 7. Veronika Grabinská                            FUTURE
 8. Michal Chylek                                     FUTURE
 9. Josef Svoboda                                    B.H.C. Dobrá
 10. Vlastimil Kalmus                                 B.H.C. Dobrá
 11. Michal Jež                                           B.H.C. Dobrá
 12. Roman Jež                                          B.H.C. Dobrá
 13. Vítězslav Foltýn                                   B.H.C. Dobrá
 14. Dalibor Hájek                                     B.H.C. Dobrá
 15. Adam Bilko                                        B.H.C. Dobrá
 16. Ladislav Hájek                                   B.H.C. Dobrá 
 17. Kamila Zvyková                                  B.H.C. Dobrá
 18. Filip Křižák                                         B.H.C. Dobrá
 19. Tomáš Hadaščokov                            B.H.C. Dobrá
 20. Honza Hadaščokov                             B.H.C. Dobrá
 21. Petr Hadaščokov                                B.H.C. Dobrá
 22. Michal Urbášek                                  KSH Sever Zábřeh
 23. Lucie Kubíková                                  Šprtec Partyja Ostrava
 24. Jakub Kubík                                       Šprtec Partyja Ostrava
 25. Patrik Sedlář                                       Šprtec Partyja Ostrava
 26. David Kováč                                      Šprtec Partyja Ostrava
 27. Radim Klimánek                                 Šprtec Partyja Ostrava
 28. Tomáš Schmeister                               Šprtec Partyja Ostrava
 29. Jan Wilczek                                        Jan Bosko Havířov
 30. David Miklovič                                   Jan Bosko Havířov
 31. Vojtěch Pískala                                   Jan Bosko Havířov
 32. Stanislav Tichý                                    Jan Bosko Havířov
 33. Jindřich Říháček                                  Jan Bosko Havířov
 34. Lukáš Kotajný                                    Jan Bosko Havířov
 35. Karel Laštovica                                   Vsetín

Mistrovství České republiky 2010

 

13. a 14. listopadu 2010 proběhlo v Ostravě Mistrovství České republiky ve šprtci. V Sobotu se hrálo mistrovství jednotlivců. Mistrem České republiky se stal výborně hrající náš hráč Pavel Pelikán. Umístění dalších našich hráčů je následující: 5. místo Jiří Pelikán, 8. místo Tomáš Elner, 9. místo Libor Habich. V kategorii juniorů vybojoval Libor Sita druhé místo. Soutěž jednotlivců byla pro náš klub úspěšná. Druhý den se odehrála soutěž družstev. Nejprve jsme si hladce poradili s Ostravskou Partyjí. Konec zápasu se, ale neobešel bez problémů. Došlo k manipulaci s výsledky ve prospěch Ostravské Partyje. V posledním zápase Tomáš Elner porazil Matěje Grapu 3:2 a výsledek řádně nahlásil. Poté Grapa šel za pořadateli a nechal výsledek změnit na 2:2. Zeptali se rozhodčího Josefa Fochera jak zápas dopadl a ten odpověděl, že zápas nesledoval, že nebyl důležitý. Je vidět tak Josef přistupuje k zápasům na mistrovství České republiky. Poté přišel Michal Urbášek s tím že zápas viděl a že opravdu skončil 3:2 pro Tomáše. Na to pořadatelé odvětili že o nic nejde a že výsledek není důležitý a ponechali 2:2. V dalším zápase jsme nastoupili proti KSH. Hned od začátku bylo vidět že když nemají na to aby nás porazili na hracích stolech tak se hráči KSH uchýlili k podvádění a nečisté hře. Nejplatnějším hráčem pro tuto taktiku byl Kamil Andrle. A další významnou úlohu sehrál již dříve zmiňovaný Matěj Grapa. Grapa chodil pískat převážně Andrlemu a bylo to znát. Nejhorší incident se stal když hrál Tomáš Elner Kamilem Andrlem a pískal Grapa. Tomáš dal gól na 2:1 Andrlesamozřejmě řekl že gól nebyl tak přišlo na řadu rozhodnutí rozhodčího a ten řekl. Teď cituji Matěje Grapu ,, Já sem nic neviděl, nebyl jsem u stolu sbíral sem puk, ale byl to brankář '' Tato věta mluví za vše. A tak těsně zvítězilo KSH před FUTURE. Doufáme, že s této vylhané výhry mají radost. Za 11 let co jsme hráli za KSH se nikdy nic podobného nestalo. Vždy jsme hráli férově a poctivě. Je vidět k čemu je mládež v KSH vychovávána.


Ohlédnutí za sezónou 2010

 

Sezóna  2010 byla naší první oficiální sezónou. Byla pro náš klub velice úspěšná a svědčí o tom i naše výsledky. Jsme nejúspěšnějším klubem ČSSH v roce 2010. Z 6 turnajů GP jsme vyhráli 4 turnaje a to jak v absolutním pořadí tak i v soutěži družstev. V konečném pořadí GP jsme obsadili nejvyšší pozice. První místo obsadil Pavel Pelikán, na druhém místě je Tomáš Elner, na čtvrtém místě Jiří Pelikán a šesté místo Libor Habich. Libor Sita obsadil druhou příčku v kategorii juniorů. V kategorii žen se na druhém místě umístila Veronika Grabinská a na třetím místě Zuzana Drábková. Nejcennějšího vítězství jsme dosáhli v soutěži družstev když jsme pohodlně zvítězili se 4 bodovým náskokem před KSH Sever Zábřeh. Naše První sezóna byla velice úspěšná a chceme poděkovat všem našim členům za skvělou reprezentaci našeho klubu a popřát jim hodně úspěchů do příští sezóny.


Autorem článku je    Jiří Pelikán


Poslední turnaj sezóny ovládlo opět FUTURE

 

V sobotu 23.10. 2010 se uskutečnil v Uničově  6. turnaj série GP. Na turnaj jsme přijeli výborně naladění a to se projevilo i na konečném pořadí. Již třetí turnaj v letošní sezóně vyhrál Pavel Pelikán. Na bedně ho doplnili Josef Bohdálek a Tomáš Elner. V kategoriích mužů, žen i celkovém pořadí jsme na bednu nikoho jiného nepustili a získali jsme všechny trofeje. Z turnaje si odvážíme 4 zlaté, 3stříbrné, 3 bronzové medaile a všechny poháry. Nejcennější vítězství jsme získali v soutěži družstev. Zvítězili jsme o 2.5 bodu před KSH Sever Zábřeh a pohlídali jsme si tak celkové prvenství. Zvítězili jsme především díky naší skvělé týmové spolupráci. Perfektní vstup do turnaje měla Veronika Grabinská když v prvním kole porazila nasazenou jedničku Kamila Andrleho a ve druhém kole Honzu Sittu vítěze minulého turnaje. Bratři Pelikánovi si oba poradili stejně jako v minulém turnaji s mistrem republiky Josefem Focherem. Možná by se měl mistr republiky zabývat více tréninkem než posměškami na adresu Future.      


Ve 4. turnaji opět zvítězil tým FUTURE


V sobotu 22.5. 2010 se uskutečnil v Ostravě 4. turnaj série GP. Náš tým opět zvládl turnaj výborně a zvítězili jsme již na třetím turnaji v řadě. V soutěži družstev jsme si vítězství nenechali utéct a před posledním kolem jsme měli náskok jednoho bodu před KSH. V posledním kole jsme proti KSH nastoupili na dvou stolech, Libor Habich nastoupil proti Martinu Pelikánovi. Libor hladce zvítězil a zajistil nám tak důležitý bod. Na druhém stole se utkali Jiří Pelikán a Jaroslav Sitta. Toto utkání se vítěze nedočkalo a skončilo remízou. V jednotlivcích se nejlépe vedlo Pavlovi Pelikánovi, který turnajem prošel jen s jedním zaváháním. Na bedně ho doplnil na druhém místě Tomáš Elner. Do první desítky se dostali i Libor Habich a Jiří Pelikán. Tým FUTURE dokazuje své kvality a výbornou formu. Už na třech turnajích v ředě jsme nenašli přemožitele a dominujeme této sezóně.

Autorem článku je    Jiří Pelikán3. turnaji GP dominoval tým FUTURE


24.4. se uskutečnil v Praze 3. turnaj série GP. Za náš tým nastoupil i hráč z Prahy Pavel Alexandrov. Všichni z týmu FUTURE podávali od začátku turnaje skvělé výsledky. Hned v prvních kolech se na špici turnaje usadila dvojice Jiří Pelikán a  Tomáš Elner a vedení si udrželi až do konce. Oba dva hráči prošli turnajem hladce bez zaváhání a jen při vzájemném souboji remizovali. Dalšího výborného umístění dosáhl Libor Sita, který v celkovém pořadí obsadil třetí příčku a zároveň také zvítězil v kategorii juniorů. A mezi nejlepších 5 se probojoval i náš čtvrtý hráč Libor Habich, který obsadil pátou příčku. Pavel Pelikán obsadil 9. pozici a Pavel Alexandrov se umístil na 12. místě. Výborné výsledky a skvělá týmová spolupráce nám přinesli i vítězství v soutěži družstev. Po 6. kole jsme vedli nad KSH o jeden jediný bod, ale v posledním 7. kole jsme se s nimi utkali na prvních třech stolech a vítězství jsme měli na svých hokejkách. Na 1. stole nastoupil Jiří Pelikán proti Michalovi Urbáškovi. Na 2. stole se postavil Tomáš Elner proti Honzovi Sittovi a 3. stůl obsadil Libor Sita a David Pelikán. Těžký závěr turnaje hráči KSH Sever Zábřeh nezvládli a na všech třech stolech podlehli našim borcům. Naši zbývající hráči Libor Habich, Pavel Pelikán i Pavel Alexandrov v posledním kole také vyhráli a tím získali další cenné body. Díky vydařenému závěru jsme porazili KSH o celých
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one