Grand Prix 2. turnaj

Grand Prix 2. turnaj

V sobotu 27. 3. 2010 se odehrál druhý turnaj Grand Prix 2010. Turnaj se konal v Dobré u Frýdku-Místku. Turnaje se zůčastnilo 51 hráčů a hráček. Nejlépe za všech si vedl Pavel Pelikán z týmu FUTURE. Na bedně ho doplnil na druhém místě Michal Chylek z B.H.C. Dobrá a třetí místo obsadil Michal Urbášek z KSH Sever Zábřeh. V družstvech si nejlépe vedl tým FUTURE a s 25 body zvítězil.

Muži:      Pavel Pelikán               FUTURE

Ženy:      Elena Holatková            BHC Pardál Ostrava

Junioři:   Michal Chylek                B.H.C. Dobrá

Žáci:       David Pelikán                KSH Sever Zábřeh

Týmy:    FUTURE


Pořadí na turnaji :


1  Pavel PELIKÁN      6     37:V 16:V  6:V  2:R 13:V  4:V  8:R
2  Michal CHYLEK      6     42:V 14:V 15:V  1:R 11:V  3:R  6:V
3  Michal URBÁŠEK     5.5   26:V  5:V 20:V  7:V  4:P  2:R 14:V
4  Kamil ANDRLE       5.5   30:V 44:V 10:V 13:R  3:V  1:P 11:V
5  Matěj GRAPA        5.5   33:V  3:P 40:R 46:V 15:V 24:V 10:V
6  Libor SITA         5     39:V 19:V  1:P 21:V  7:V 20:V  2:P
7  Libor HABICH       5     25:V 17:V  9:V  3:P  6:P 22:V 21:V
8  Tomáš ELNER        5     41:V 38:V 13:P 19:V 16:V 10:R  1:R
9  Denis PAIL         5     12:V 47:V  7:P 10:P 32:V 16:V 19:V
10 Jaroslav SITTA     4.5   46:V 29:V  4:P  9:V 14:V  8:R  5:P
11 Josef FOCHER       4.5   28:V 31:R 23:V 18:V  2:P 17:V  4:P
12 Jan SITTA          4.5    9:P 45:V 30:P 25:R 34:V 26:V 24:V
13 Petr SCHMEISTER    4     32:V 23:V  8:V  4:R  1:P 14:P 18:R
14 David KOVÁČ        4     48:V  2:P 37:V 30:V 10:P 13:V  3:P
15 Josef SVOBODA      4     36:V 18:R  2:P 40:V  5:P 27:R 35:V
16 David PELIKÁN      4     43:V  1:P 35:V 34:V  8:P  9:P 33:V
17 Štěpán DVOŘÁK      4     22:V  7:P 41:V 24:R 29:V 11:P 20:R
18 Jan BILKO          4     21:V 15:R 31:V 11:P 24:P 40:V 13:R
19 Vítězslav FOLTÝN   4     34:V  6:P 38:V  8:P 46:V 35:V  9:P
20 Patrik EHRENBERGER 4     49:V 24:V  3:P 32:V 31:R  6:P 17:R
21 Petr BRONCLÍK      4     18:P 48:V 45:V  6:P 36:V 31:V  7:P
22 Jan SEMENEC        4     17:P 25:P 33:V 37:V 30:V  7:P 31:V
23 Radek ŠEVČÍK       4     40:V 13:P 11:P 41:V 35:P 48:V 36:V
24 Zdeněk PALATKA     3.5   35:V 20:P 25:V 17:R 18:V  5:P 12:P
25 David JUHASZ       3.5    7:P 22:V 24:P 12:R 27:P 42:V 44:V
26 Patrik PAIL        3.5    3:P 33:V 34:P 39:R 28:V 12:P 43:V
27 Petr HAMERKA       3.5   31:P 28:R 36:P 47:V 25:V 15:R 29:R
28 Michal JEŽ         3.5   11:P 27:R 47:R 43:R 26:P 32:V 40:V
29 Radim KLIMÁNEK     3.5   51:V 10:P 32:P 48:V 17:P 46:V 27:R
30 Rostislav GRAPA    3      4:P 39:V 12:V 14:P 22:P 33:P 41:V
31 Elena HOLÁTKOVÁ    3     27:V 11:R 18:P 44:V 20:R 21:P 22:P
32 Jan POŠTULKA       3     13:P 36:V 29:V 20:P  9:P 28:P 46:V
33 Jan LEKEŠ          3      5:P 26:P 22:P 45:V 38:V 30:V 16:P
34 Lucka KUBÍKOVÁ     3     19:P  0:V 26:V 16:P 12:P 36:P 48:V
35 Jan ČERNÝ          3     24:P 49:V 16:P 38:V 23:V 19:P 15:P
36 Jakub DUDZIK       3     15:P 32:P 27:V 42:V 21:P 34:V 23:P
37 Radim ONDRA        3      1:P 43:V 14:P 22:P 42:R 49:V 39:R
38 Klára GRAPOVÁ      3      0:V  8:P 19:P 35:P 33:P 47:V 50:V
39 Adam BILKO         3      6:P 30:P 49:V 26:R 40:P 51:V 37:R
40 Jarek JUHÁSZ       2.5   23:P 50:V  5:R 15:P 39:V 18:P 28:P
41 Matěj MATÝSEK      2.5    8:P 42:V 17:P 23:P 43:V 44:R 30:P
42 Erik MORONG        2.5    2:P 41:P  0:V 36:P 37:R 25:P 51:V
43 Vlastimil KALMUS   2.5   16:P 37:P 51:V 28:R 41:P 45:V 26:P
44 Antonín CUDRÁK     2.5   50:V  4:P 46:P 31:P 51:V 41:R 25:P
45 Mikuláš HALÁS      2.5   47:R 12:P 21:P 33:P 50:V 43:P 49:V
46 Martin POŠTULKA    2     10:P 51:V 44:V  5:P 19:P 29:P 32:P
47 Michal NIKL        2     45:R  9:P 28:R 27:P 48:P 38:P  0:V
48 Dominik RÖSLER     2     14:P 21:P 50:V 29:P 47:V 23:P 34:P
49 Jakub KUBÍK        1.5   20:P 35:P 39:P 50:R  0:V 37:P 45:P
50 Marek LEKEŠ        1.5   44:P 40:P 48:P 49:R 45:P  0:V 38:P
51 Martin MESSING     1     29:P 46:P 43:P  0:V 44:P 39:P 42:P


Soutěž družstev :


  1   FUTURE                 25   
  2   KSH SEVER ZÁBŘEH       24.5 
  3   B.H.C. DOBRÁ           21.5 
      ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21.5 
  5   SH UNIČOV STŘELICE     12   
  6   BHC PARDÁL OSTRAVA     9.5  
  7   ŠPRTNEMVÁMTOTAM        8    
  8   PUSTKOVEC              4.5  
  9   DOBRÁ                  4 



























---
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one