Grand Prix 1. turnaj

Grand Prix 1. turnaj

 

V sobotu 27. února 2010 se do Ostravy sjelo 64 hráčů a hráček na 1. turnaj Grand Prix 2010. V turnaji jednoznačně zvítězil Dušan Koloděj, druhé místo obsadil výborně hrající Josef Svoboda a bednu doplnil již tradičně Michal Urbášek. V pořadí družstev zvítězil BHC Pardál Ostrava, druhé místo obsadilo KSH Sever Zábřeh a o třetí místo se podělili tými FUTURE a Šprtec Partyja Ostrava. V jednotlivých kategoriích zvítězili následující hráči:

Muži:      Dušan Koloděj               BHC Pardál Ostrava

Ženy:      Veronika Grabinská       FUTURE

Junioři:   Matěj Grapa                   Šprtec Partyja Ostrava

Žáci:       Denis Pail                      Šprtec Partyja Ostrava

 

Pořádající Partyja si zaslouží pochvalu za skvělou připravenost co se cen týče. Počítali i s tím že se v družstvech může na jednom místě umístit více týmů a ceny měli připraveny i pro tuto situaci. Partyja může jít všem klubům příkladem.

Co se cen týče byl tento turnaj úplným opakem Mistrovství České Republiky které bylo v tomto směru slabé a nepřipravené.



Pořadí na turnaji :



  1. Dušan KOLODĚJ      m   BHC Pardál Ostrava     6.5   150.0
  2. Josef SVOBODA      m   B.H.C. Dobrá           6     147.6
  3. Michal URBÁŠEK     m   KSH Sever Zábřeh       5.5   145.2
  4. Jan SITTA          m   KSH Sever Zábřeh       5.5   142.9
  5. Jiří PELIKÁN       m   Future                 5     140.5
  6. Zdeněk PALATKA     m   BHC Pardál Ostrava     5     138.1
  7. Pavel KOLODĚJ      m   BHC Pardál Ostrava     5     135.8
  8. Petr SCHMEISTER    m   ŠprtnemVámToTam        5     133.4
  9. Matěj GRAPA        j   Šprtec Partyja Ostrava 5     131.0
 10. Josef GÁBA         m   BHC Pardál Ostrava     5     128.7
 11. Petr HLUCHNÍK      m   BHC Pardál Ostrava     4.5   126.3
 12. Josef FOCHER       m   KSH Sever Zábřeh       4.5   123.9
 13. Martin PELIKÁN     m   KSH Sever Zábřeh       4.5   121.6
 14. Tomáš ELNER        m   Future                 4.5   119.2
 15. Patrik PAIL        j   Šprtec Partyja Ostrava 4.5   116.8
 16. Jakub DUDZIK       j   BHC Pardál Ostrava     4     114.5
 17. Vítězslav FOLTÝN   m   B.H.C. Dobrá           4     112.1
 18. Antonín CUDRÁK     m   Šprtec Partyja Ostrava 4     109.7
 19. Lukáš KRÁL         m   Šprtec Partyja Ostrava 4     107.4
 20. Rostislav GRAPA    m   Šprtec Partyja Ostrava 4     105.0
 21. Radim KLIMÁNEK     m   Šprtec Partyja Ostrava 4     102.7
 22. David KOVÁČ        m   Šprtec Partyja Ostrava 4     100.3
 23. Jaroslav SITTA     m   KSH Sever Zábřeh       4      97.9
 24. Veronika GRABINSKÁ l   Future                 4      95.6
 25. Libor SITA         j   Future                 4      93.2
 26. Josef BOHDÁLEK     m   Future                 4      90.8
 27. Michal JEŽ         m   B.H.C. Dobrá           4      88.5
 28. Vojtěch POLESNÝ    j   BHSK Kozojedy          3.5    86.1
 29. Jan KOVÁČ          m   Šprtec Partyja Ostrava 3.5    83.7
 30. Denis PAIL         z   Šprtec Partyja Ostrava 3.5    81.4
 31. Tomáš HLAVÍN       m   BHSK Kozojedy          3.5    79.0
 32. Elena HOLÁTKOVÁ    l   BHC Pardál Ostrava     3.5    76.6
 33. David PELIKÁN      z   KSH Sever Zábřeh       3.5    74.3
 34. Štěpán DVOŘÁK      j   SH Uničov Střelice     3.5    71.9
 35. Martin KUBÍK       m   Šprtec Partyja Ostrava 3.5    69.5
 36. Roman JEŽ          m   B.H.C. Dobrá           3.5    67.2
 37. Petr BRONCLÍK      m   B.H.C. Dobrá           3.5    64.8
 38. Daniel HOLÁTKO     j   BHC Pardál Ostrava     3.5    62.4
 39. Petr HAMERKA       m   Šprtec Partyja Ostrava 3      60.1
 40. Marek KAPEK        m   Šprtec Partyja Ostrava 3      57.7
 41. Vlastimil KALMUS   m   B.H.C. Dobrá           3      55.4
 42. Michal CHYLEK      j   B.H.C. Dobrá           3      53.0
 43. Matěj MATÝSEK      z   Šprtec Partyja Ostrava 3      50.6
 44. Jan ČERNÝ          m   KSH Sever Zábřeh       3      48.3
 45. Matěj HLAVÍN       z   BHSK Kozojedy          3      45.9
 46. David JUHASZ       j   Šprtec Partyja Ostrava 3      43.5
 47. Martin BĚHAL       m   Prostějov              3      41.2
 48. Martin POŠTULKA    m   SH Uničov Střelice     3      38.8
 49. Radim ONDRA        j   SH Uničov Střelice     2.5    36.4
 50. Lucka KUBÍKOVÁ     z   Šprtec Partyja Ostrava 2.5    34.1
 51. Erik MORONG        j   KSH Sever Zábřeh       2.5    31.7
 52. Ondřej HOLÁTKO     z   BHC Pardál Ostrava     2.5    29.3
 53. Jarek JUHÁSZ       m   Šprtec Partyja Ostrava 2.5    27.0
 54. Lukáš ZEMAN        j   BHSK Kozojedy          2.5    24.6
 55. Jan SEMENEC        m   ŠprtnemVámToTam        2.5    22.2
 56. Jakub KUBÍK        j   Šprtec Partyja Ostrava 2      19.9
 57. Radek JURSA        m   ŠprtnemVámToTam        2      17.5
 58. Patrik SEDLÁŘ      j   Šprtec Partyja Ostrava 2      15.1
 59. Michal NIKL        m   B.H.C. Dobrá           2      12.8
 60. Jan POŠTULKA       z   SH Uničov Střelice     1.5    10.4
 61. Filip CHYŤA        j   KSH Sever Zábřeh       1.5     8.1
 62. Klára GRAPOVÁ      z   Šprtec Partyja Ostrava 1       5.7
 63. Michal ŽVÁČEK      j   KSH Sever Zábřeh       1       3.3
 64. Lukáš NOVOTNÝ      z   BHC Pardál Ostrava     1       1.0

 



Soutěž družstev :



1. BHC PARDÁL OSTRAVA 26
2. KSH SEVER ZÁBŘEH 24
3. FUTURE 21.5
  ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21.5
5. B.H.C. DOBRÁ 21
6. BHS KOZOJEDY 12.5
7. SH UNIČOV STŘELICE 10.5
8. ŠPRTNEMVÁMTOTAM 9.5
9. PROSTĚJOV 3


















































---
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one