ELO Listina

ELO listina ČR ke dni 26.9.2010
1. Kamil ANDRLE 2233 KSH Sever Zábřeh j
2. Pavel PELIKÁN 2188 Future m
3. Michal URBÁŠEK 2176 KSH Sever Zábřeh m
4. Jiří PELIKÁN 2167 Future m
5. Josef FOCHER 2165 KSH Sever Zábřeh m
6. Tomáš ELNER 2135 Future m
7. Jan SITTA 2126 KSH Sever Zábřeh m
8. Libor HABICH 2104 Future m
9. Radek ŠEVČÍK 2100 Future j
10. Zdeněk PALATKA 2095 BHC Pardál Ostrava m
11. Miroslav ŠEBESTÍK 2072 Sokol Frýdek-Místek j
12. Matěj GRAPA 2070 Šprtec Partyja Ostrava j
13. Josef BOHDALEK 2069 Future m
14. Tomáš SCHMEISTER 2064 Šprtec Partyja Ostrava m
15. Josef GÁBA 2064 BHC Pardál Ostrava m
16. Libor SITA 2063 Future j
17. Jaroslav SITTA 2061 KSH Sever Zábřeh m
18. Michal VUDARČÍK 2054 Notoři Havířov m
19. Jiří FLÁŠAR 2052 KSH Sever Zábřeh j
20. Petr SCHMEISTER 2040 ŠprtnemVámToTam m
21. Alena BOHDALKOVÁ 2035 Frýdek-Místek l
22. Aleš TICHAVSKÝ 2034 Šprtmejkři Ostrava m
23. Patrik EHRENBERGER 2033 KSH Sever Zábřeh z
24. Jakub NEČAS 2031 KSH Sever Zábřeh j
25. Pavel KOLODĚJ 2030 BHC Pardál Ostrava j
26. Josef SVOBODA 2026 B.H.C. Dobrá m
27. Martin PELIKÁN 2024 KSH Sever Zábřeh m
28. David KOVÁČ 2023 Šprtec Partyja Ostrava m
29. Lukáš KRÁL 2018 Šprtec Partyja Ostrava m
30. Dušan KOLODĚJ 2016 BHC Pardál Ostrava m
31. Jan BILKO 2009 Dobrá m
32. Jan KUBEČKA 2005 Šprtmejkři Ostrava m
33. Jiří KUBALÁK 2001 KSH Sever Zábřeh m
34. Michal VIDOMUS 1996 KSH Sever Zábřeh m
35. Veronika GRABINSKÁ 1991 Future l
36. David PELIKÁN 1988 KSH Sever Zábřeh z
37. Elena HOLÁTKOVÁ 1985 BHC Pardál Ostrava l
38. Petr HLUCHNÍK 1980 BHC Pardál Ostrava m
39. Tomáš HLAVÍN 1980 BHSK Kozojedy m
40. Michal PRCHALA 1976 KSH Sever Zábřeh m
41. Antonín CUDRÁK 1971 Šprtec Partyja Ostrava m
42. Marek KAPEK 1970 Šprtec Partyja Ostrava m
43. Petr VÁLEK 1967 Notoři Havířov m
44. Michal CHYLEK 1967 B.H.C. Dobrá j
45. Roman KALETA 1967 Notoři Havířov m
46. Štěpán DVOŘÁK 1966 SH Uničov Střelice j
47. Patrik PAIL 1963 Šprtec Partyja Ostrava j
48. Martin MIKOVEC 1961 BHSK Karlín m
49. Denis PAIL 1957 Šprtec Partyja Ostrava j
50. Dominik GŘEŠÁK 1955 Šprtec Partyja Ostrava j
51. Petr KUBA 1948 SH Uničov Střelice j
52. Radim KLIMÁNEK 1947 Šprtec Partyja Ostrava m
53. Monika VUDARČÍKOVÁ 1942 Notoři Havířov l
54. Vítězslav FOLTÝN 1931 B.H.C. Dobrá m
55. Richard MIKOVEC 1931 BHSK Karlín m
56. Petr ŠENK 1930 Sokol Frýdek-Místek m
57. Jan KOVÁČ 1930 Šprtec Partyja Ostrava m
58. Michal JEŽ 1929 B.H.C. Dobrá m
59. Vladimír BENKO 1928 Poruba - sušárna m
60. Lukáš FOJT 1925 Vsetín m
61. Michaela GRABINSKÁ 1924 Sokol Frýdek-Místek j
62. Mikuláš HALÁS 1920 Šprtec Partyja Ostrava j
63. Radim ONDRA 1917 SH Uničov Střelice j
64. Tomáš LINGER 1910 BHSK Kozojedy z
65. Rostislav GRAPA 1909 Šprtec Partyja Ostrava m
66. Tomáš POLANSKÝ 1906 Vsetín m
67. Jarek JUHÁSZ 1900 Šprtec Partyja Ostrava m
68. Milan MRVKA 1898 KSH Šternberk m
69. Matěj HLAVÍN 1893 BHSK Kozojedy z
70. Jan ČERNÝ 1890 KSH Sever Zábřeh m
71. Lucie HLAVÍNOVÁ 1880 BHSK Kozojedy l
72. Otakar HABICH 1880 Future m
73. Dominik HEJNÝ 1878 DDM Zábřeh j
74. Matěj SMOLARČÍK 1865 Poruba - sušárna z
75. Jakub DUDZIK 1863 BHC Pardál Ostrava j
76. Martin MACHAČ 1861 Sokol Frýdek-Místek m
77. Jana PALMOVÁ 1861 BHSK Karlín l
78. Vladimír SMOLKA 1860 DDM Uničov j
79. Lukáš GUTKAJS 1856 BHSK Kozojedy z
80. Luděk KROBOT 1854 KSH Šumperk m
81. Tomáš KUBÁŇ 1848 Poruba - sušárna j
82. Tomáš HENSEL 1848 Poruba - sušárna z
83. Tomáš ŠČUPÁK 1843 Šprtec Partyja Ostrava m
84. Vojtěch POLESNÝ 1841 BHSK Kozojedy j
85. Dominik HOBŠIL 1840 Šprtec Partyja Ostrava z
86. Michal ČERMÁK 1840 KSH Sever Zábřeh j
87. Tomáš PAVELKA 1840 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
88. Ondřej LINGER 1839 BHSK Karlín j
89. Filip ŠTŮRALA 1838 Sokol Frýdek-Místek j
90. Romana PELIKÁNOVÁ 1838 KSH Sever Zábřeh l
91. Božena KROBOTOVÁ 1837 KSH Šumperk l
92. David JUHASZ 1836 Šprtec Partyja Ostrava j
93. Jiří KNÁPEK 1831 Zábřeh z
94. David HULVA 1830 Poruba Mandlovna m
95. Robin SKALIČAN 1828 KSH Sever Zábřeh j
96. Daniel KUTĚJ 1827 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
97. Matěj MATÝSEK 1827 Šprtec Partyja Ostrava z
98. Patrik CIRKL 1826 Šprtec Partyja Ostrava m
99. Lukáš KROŠČEN 1826 Šprtec Partyja Ostrava j
100. Radek GERYK 1821 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
101. Vojtěch URBAN 1818 Vsetín j
102. Martin IGNÁC 1816 Šprtmejkři Ostrava m
103. Stanislav MECHL 1814 CZŠ Zlín z
104. Jan LEKEŠ 1812 Pustkovec j
105. Antonín SKALBA 1811 Šprtec Partyja Ostrava m
106. Tereza SYNKOVÁ 1810 Šprtec Partyja Ostrava l
107. Roman JEŽ 1808 B.H.C. Dobrá m
108. Dominik PÍŠA 1807 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
109. Petr HRBÁČ 1805 PS Ještěr Svinov m
110. Martin KUBÍK 1804 Šprtec Partyja Ostrava m
111. Milan KALAMÁR 1802 Notoři Havířov m
112. Jan POŠTULKA 1802 SH Uničov Střelice z
113. Tomáš PAGÁČ 1801 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
114. Erik MORONG 1800 KSH Sever Zábřeh j
115. Adam BILKO 1800 B.H.C. Dobrá m
116. Ivan STRACHOŇ 1797 Šprtec Partyja Ostrava m
117. Tomáš ODSTRČIL 1795 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
118. Jan WILCZEK 1794 CVSČ J.Boska Havířov j
119. Radim HAJDA 1794 Vsetín j
120. Katka REICHLOVÁ 1793 DDM Zábřeh j
121. Jan SEMENEC 1791 ŠprtnemVámToTam m
122. Petr HAMERKA 1790 Šprtec Partyja Ostrava m
123. Ondřej TEICHMANN 1790 Šprtec Partyja Ostrava m
124. Martin POŠTULKA 1785 SH Uničov Střelice m
125. Dominik RÖSLER 1785 KSH Sever Zábřeh z
126. Jan FILÁK 1784 Šprtec Partyja Ostrava m
127. Lukáš GILAR 1784 TJ Sokol Tichá m
128. Petr BRONCLÍK 1783 B.H.C. Dobrá m
129. Otto STRŽÍNEK 1780 Vsetín j
130. Vlastimil KALMUS 1773 B.H.C. Dobrá m
131. Jan VŠETEČKA 1772 CVSČ J.Boska Havířov z
132. Jakub KUBÍK 1770 Šprtec Partyja Ostrava j
133. Pavel MYRONIUK 1769 KSH Sever Zábřeh m
134. David MIKLOVIČ 1769 CVSČ J.Boska Havířov j
135. Daniel KROŠČEN 1766 Šprtec Partyja Ostrava z
136. Pavel MACH 1765 Šprtec Partyja Ostrava m
137. Václav KUBÍN 1764 Šprtec Partyja Ostrava m
138. Radek SMOLARČÍK 1763 Poruba - sušárna m
139. Zdeněk VALENTA 1761 Šprtec Partyja Ostrava m
140. Martin URBÁŠEK 1760 Dubicko m
141. Pavel KONVIČNÝ 1759 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
142. Markéta SMOLARČÍKOVÁ 1759 Poruba - sušárna z
143. René KRÁL 1759 PS Ještěr Svinov m
144. Jakub ŘÍMSKÝ 1758 DDM Zábřeh z
145. Dominik BRÁZDIL 1757 CZŠ Zlín j
146. Jan ŠEVEČEK 1756 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
147. Jakub MATĚJÍČEK 1755 Šprtec Partyja Ostrava m
148. Martin ONDRUCH 1754 Hrachovec Val. Meziříčí z
149. Daniel HOLÁTKO 1753 BHC Pardál Ostrava j
150. Michal ŠVÁB 1752 DDM Zábřeh j
151. Martin ČERVENKA 1752 CZŠ Zlín j
152. Monika WENZELOVÁ 1750 Šprtec Partyja Ostrava l
153. Martin BĚHAL 1750 Prostějov m
154. Pavel ZÁRUBA 1749 Tieto Stars m
155. Barbora ZIELONKOVÁ 1749 Šprtec Partyja Ostrava z
156. Jana TKÁČOVÁ 1748 Tieto Stars l
157. Marek LOLIAS 1746 Tieto Stars m
158. Lumír VORÁČ 1745 KSH Sever Zábřeh z
159. Vojtěch SKALBA 1745 Šprtec Partyja Ostrava m
160. Martin MESSING 1744 B.H.C. Dobrá m
161. Jiří GAJDUŠEK 1743 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
162. Jakub SKALBA 1743 Šprtec Partyja Ostrava m
163. Ondřej HOLÁTKO 1743 BHC Pardál Ostrava z
164. Ondřej MELICHAŘÍK 1742 PS Ještěr Svinov j
165. Marek MECHL 1741 CZŠ Zlín z
166. Lukáš KAROLA 1741 Hrachovec Val. Meziříčí z
167. Marek LEKEŠ 1740 Pustkovec m
168. Michal NIKL 1739 B.H.C. Dobrá m
169. Patrik HOŘELKA 1739 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
170. Radek JURSA 1739 Tieto Stars m
171. Michal ŽVÁČEK 1734 KSH Sever Zábřeh j
172. Michala SEDLÁKOVÁ 1733 Šprtec Partyja Ostrava j
173. Lucka KUBÍKOVÁ 1733 Šprtec Partyja Ostrava z
174. David CHOVANEC 1733 CZŠ Zlín j
175. Michal HERYNEK 1729 DDM Zábřeh j
176. Radim HOŘELKA 1726 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
177. David STÁREK 1726 CVSČ J.Boska Havířov z
178. Martina VYMAZALOVÁ 1724 Hrachovec Val. Meziříčí z
179. Tomáš NOGA 1723 B.H.C. Dobrá m
180. Lukáš NOVOTNÝ 1720 BHC Pardál Ostrava z
181. Stanislav TICHÝ 1720 CVSČ J.Boska Havířov z
182. Lukáš ZEMAN 1718 BHSK Kozojedy j
183. Michal ŤUIK 1715 KSH Sever Zábřeh z
184. Aleš PETŘEK 1714 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
185. Petr NERUŠIL 1711 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí j
186. Jan PŠÁNSKÝ 1709 CVSČ J.Boska Havířov m
187. Jakub KOPČÁK 1709 Šprtec Partyja Ostrava z
188. Michal BERKY 1707 CZŠ Zlín z
189. Zuzana DRÁBKOVÁ 1706 Future l
190. Ondřej PELÍŠEK 1705 Šprtec Partyja Ostrava z
191. Marek HOŘELKA 1704 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
192. Filip CHYŤA 1689 KSH Sever Zábřeh j
193. Michal OZSELDA 1688 ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí z
194. Monika MERTLOVÁ 1688 KSH Sever Zábřeh z
195. David FABIÁN 1686 CVSČ J.Boska Havířov j
196. Patrik SEDLÁŘ 1686 Šprtec Partyja Ostrava j
197. Antonín GŘEŠÁK 1686 Šprtec Partyja Ostrava m
198. Štěpán FRIEDL 1683 KSH Sever Zábřeh z
199. Martin ZGARBA 1682 CVSČ J.Boska Havířov j
200. Daniel DVOŘÁK 1680 CVSČ J.Boska Havířov z
201. Matěj MECHL 1678 CZŠ Zlín z
202. Vojtěch PÍSKALA 1668 CVSČ J.Boska Havířov z
203. Martina BRONCLÍKOVÁ 1666 Dobrá l
204. Mirka VÁCLAVÍKOVÁ 1662 Šprtec Partyja Ostrava l
205. Klára GRAPOVÁ 1630 Šprtec Partyja Ostrava z
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one